Piszą dla nas

KostekKostek vel Kruszyna

Wielbiciel nowych technologii.

Z wykształcenia ekonomista, z zawodu – człowiek od wszystkiego, z zamiłowania – gracz. Wieść niesie, że jego drużyna doszła do finału mistrzostw Polski w grze Unreal Tournament.

Do młodego pokolenia to on już raczej nie należy. Za to ma swojego następcę, który dzielnie (jak na 18-latka przystało) udowadnia, że nie ma rzeczy nie do zniszczenia.

W naszej redakcji Kostek wraz ze swoim pomocnikiem przetestuje i oceni każdy produkt. Bez względu na konsekwencje ujawni słabe strony reklamowanych produktów.

Z uporem maniaka będzie za to rekomendował wszystko to, co w jego opinii warte jest zakupu 🙂

Bójcie się producenci przysłowiowych bubli!

malediorDiorka vel… Dior. K

Największa fanka internetu, facebook’a w szczególności – już nie mówi „smakowało mi” albo „świetny film” tylko „lubię to”. Kopalnia pomysłów, wulkan energii, profesjonalistka w każdym calu. Dotrze wszędzie i zrobi to błyskawicznie, a jej ogromna sieć kontaktów powiększa się każdego dnia. Niestrudzenie przemierza miasta i wsie w poszukiwaniu targów i imprez branżowych, na których zazwyczaj ostatnia gasi światło. W niektórych kręgach zwana „maglownicą”, a Tym którzy zwą ją w ten sposób do dzisiaj śnią się po nocach wywiady, które z nimi przeprowadziła. Doskonała kucharka, która ku uciesze naszego teamu bez słowa skargi dzielnie nam kucharzy i pichci.

czarnobialezlogomale

Marzenka vel Marzenka

Okaz spokoju i szczegółowości. Nie przepuści żadnej konferencji prasowej. W świecie biura czuje się jak ryba w wodzie. Wieloletnia redaktorka pisma dla office manager’ów. Doświadczony prelegent. Współorganizatorka serii imprez szkoleniowych dla sekretarek.

Zaglądnie pod każde biurko, przejrzy każdą szufladę, doradzi, oceni a potem opisze 🙂

To niezaprzeczalnie także wielka mentorka Diorki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kto chce – szuka sposobu, kto nie chce – szuka powodu

%d blogerów lubi to: